Szkolenia w ramach programu HeroTrucker w dobie COVID-19

Informacja o szkoleniach z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych.

Z uwagi na sytuację w Polsce – epidemia COVID-19 oraz mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników i instruktorów szkoleń z pierwszej pomocy prowadzonych w ramach programu HeroTrucker odwołane zostały wszystkie planowane w dniach 30.05 -18.07 szkolenia.

Kierowcy, którzy zapisali się na szkolenia oraz otrzymali potwierdzenie wzięcia w nich udziału, zostali poinformowani o tym fakcie drogą mailową.

Zespół Fundacji Truckers Life pracuje obecnie nad nową odsłona projektu HeroTrucker, którego przeprowadzenie planowane jest na jesień 2020 roku. Kiedy potwierdzone zostaną nowe terminy szkoleń, kierowcy widniejący na listach uczestników szkoleń planowanych w dniach 30.05-18.07 otrzymają wiadomość mailową. Niezależnie od tego uruchomiona zostanie rekrutacja na stronie internetowej herotrucker.eu o czym będziemy informować na bieżąco. 

Zapisz się na szkolenia z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych, które dla Ciebie organizujemy. Posiądź wiedzę, która może w przyszłości pomóc Ci jeżeli zdrowie i życie drugiego człowieka będzie zagrożone. Kurs pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych na którym zdobędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu pierwszej pomocy w wypadkach drogowych to Twój must-have. Pamiętaj szkolenia z pierwszej pomocy, kursy pierwszej pomocy – o tym nie możesz zapominać. Kurs pierwszej pomocy dla firm Wrocław. Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław. Szkolenie z pierwszej pomocy dla firm WrocławSzkolenia i kursy z pierwszej pomocy we Wrocławiu