O nas

Poprzez organizację szeregu akcji: warsztatów, szkoleń z pierwszej pomocy, spotkań i akcji informacyjnych zachęcamy kierowców do poprawy jakości ich życia - zdrowy kierowca to kierowca bezpieczny. Dla siebie i innych.

Zespół HeroTrucker

Dagmara, Natalia, Martyna, Ania - Cześć to my! Tworzymy ten projekt bo wierzymy, że zmiana na lepsze jest możliwa. "Myśl globalnie, działaj lokalnie" - tym właśnie się kierujemy. Jeśli masz do nas jakieś pytania, napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.

null

Dagmara Trusewicz

Project Manager
null

Anna Kuzynin

PMO

01

My

Fundacja Truckers Life to największa polska organizacja pozarządowa działająca na polu poprawy i bezpieczeństwa kierowców zawodowych. Swoją działalność prowadzi w 4 krajach (Polska, Niemcy, Czechy, Litwa). Od początku wspierają ją liczni partnerzy i ambasadorzy z branży TSL.

02

Nasza misja

Na polskim rynku pracuje około 500 000 kierowców zawodowych. To właśnie dzięki ich ciężkiej pracy możemy łatwo i wygodnie się przemieszczać, sklepowe półki uginają się od wszelkiego rodzaju towarów, a nasze przesyłki docierają do wskazanych destynacji. Kierowcy zawodowi to ważna grupa społeczna. Inwestujemy w ich umiejętności, poszerzamy ich wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, profilaktyki prozdrowotnej i zagrożeń w ruchu drogowym. Robimy to od zawsze. Wierzymy, że zmiana na lepsze jest możliwa.

03

Nasz cel

Fundacja Truckers Life stawia sobie za cel poprawę jakości stanu zdrowia kierowców. Jesteśmy świadomi warunków pracy z jakimi muszą się mierzyć i na jakie ryzyka są narażeni. Wypadki to ich nieodłączna codzienność – dlatego działamy na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.

HeroTrucker

To program, którego strategicznym celem jest podniesienie kompetencji kierowców zawodowych w zakresie świadomego i skutecznego udzielania pierwszej pomocy w wypadkach drogowych.

Certyfikacja

Po zakończeniu szkolenia każdy z kierowców otrzyma materiały edukacyjne oraz „odznakę” – tabliczkę HeroTruckera. Będzie ona informować innych uczestników ruchu, zwłaszcza w sytuacji zagrożenia drogowego, o przebywaniu w pobliżu osoby zdolnej do udzielenia pierwszej pomocy.

Szkolenia praktyczne

Nasze szkolenia z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne. 80% ćwiczeń i 20% teorii.

Bezpłatnie

Udział w kursy z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych jest całkowicie darmowy, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zdecydowanie warto się pospieszyć z decyzją 🙂

Profesjonalna kadra szkoleniowa

Kadra szkoleniowa to doświadczeni ratownicy medyczni. Na szkoleniach z pierwszej pomocy przekazują wiedzę praktyczną opierającą się przede wszystkim na ich własnych doświadczeniach.

Dogodna lokalizacja

Wszystkie nasze szkolenia z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych odbędą się w przyjaznych przestrzeniach – na parkingach, w hotelach, salach szkoleniowych. Projekt ma wymiar ogólnopolski – spotkania odbędą się w całej Polsce.
0

SZKOLEŃ

odbędzie się w całej Polsce 
0

KIEROWCÓW

zostanie przeszkolonych
0

LOKALIZACJE

szkoleń

Wspieraj bohaterów drogowych!

Chcesz wesprzeć Fundację Truckers Life lub dołączyć do projektu HeroTrucker?
A może jesteś zainteresowany szkoleniami z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych?