Kalendarz szkoleń z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych

Sprawdź nadchodzące szkolenia z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych.

HeroTrucker - zmiana terminów szkoleń.

Z uwagi na sytuację w Polsce – epidemia COVID-19 oraz mając na uwadze bezpieczeństwo kierowców i instruktorów, realizacja projektu HeroTrucker czyli serii szkoleń z pierwszej pomocy zostaje odłożona na późniejszy termin.

Na ten moment nie jest znana dokładna data realizacji projektu. Jednakże, wszystkie dotychczasowe rezerwacje pozostają ważne i aktualne. Kiedy potwierdzony zostanie nowy termin szkolenia, kierowcy otrzymają wiadomość mailową – niezależnie od tego automatycznie znajdą się na liście jego uczestników.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebooka Fundacji Truckers Life  lub wysyłając wiadomość na adres info@truckerslife.eu.

Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i mamy nadzieję do zobaczenia niebawem!
Zespół Truckers Life

Czerwiec 2020
Lipiec 2020
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Nadchodzące szkolenia z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych

Szkolenia z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych zostaną przeprowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorską
– praktyków i specjalistów medycyny ratunkowej ze stowarzyszenia GOTOWI DO RATOWANIA.

Ogólny zakres merytoryczny – kursy z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych to m.in:

  • pierwsza pomoc w wypadkach komunikacyjnych
  • ocena stanu miejsca wypadku, bezpieczeństwa własnego, świadków zdarzenia i poszkodowanego
  • resuscytacja krążeniowo-oddechowa z automatyczna defibrylacją
  • urazy, krwotoki, złamania
  • stany nagłe
  • ćwiczenia, symulacje, zdarzenia pozorowane

Każdy kierowca, który odbędzie kompleksowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy otrzyma “odznakę” – tabliczkę HeroTruckera. Jej zadaniem będzie informowanie innych uczestników ruchu, zwłaszcza w sytuacji zagrożenia drogowego, o przebywaniu w pobliżu osoby zdolnej do udzielenia pierwszej pomocy.

HERO Trucker

To program szkoleń z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych. To my jesteśmy pierwszymi ratownikami w wypadkach drogowych.

Certyfikacja

Po zakończeniu szkolenia każdy z kierowców otrzyma materiały edukacyjne oraz “odznakę” – tabliczkę HeroTruckera. Będzie ona informować innych uczestników ruchu, zwłaszcza w sytuacji zagrożenia drogowego, o przebywaniu w pobliżu osoby zdolnej do udzielenia pierwszej pomocy.

Praktyczne szkolenia

Prowadzone szkolenia z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych to głównie dziania praktyczne. 80% ćwiczeń i 20% teorii.

Bezpłatnie

Udział w naszych szkoleniach jest całkowicie darmowy, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zdecydowanie warto się pospieszyć z decyzją 🙂

Profesjonalna kadra szkoleniowa

Kadra szkoleniowa to głównie praktycy medycyny ratunkowej. Na szkoleniach przekazują wiedzę praktyczną opierając się na swoich własnych doświadczeniach.

Dogodna lokalizacja

Wszystkie nasze szkolenia odbędą się w przyjaznych przestrzeniach – na parkingach, w hotelach, salach szkoleniowych. Projekt ma wymiar ogólnopolski – spotkania odbędą się w całej Polsce.

Szkolenia i kursy z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych. Zapisz się już dziś. Dzięki tej wiedzy i umiejętnością możesz uratować zdrowie lub życie drugiego człowieka kiedy zajdzie taka potrzeba.

Wspieraj drogowych bohaterów!

Chcesz wesprzeć lub dołączyć do projektu HERO Trucker? A może jesteś zainteresowany szkoleniami z pierwszej pomocy dla kierowców zawodowych?